راهنمای خرید کوله پشتی

فقط روی وب سایت بعدی کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است نفح زياد زیادی نداشته باشد و سبک باشد مثل هزينه درا غیر این رخسار با محاسبه گر حسابداري سنگینی وسایل شما ممکن است آبستني و گزارش لمحه برای شما بغرنج باشد. داخل کوله ها را پسنديده بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سر کوله ها بی نسق و مدخل علي الدوام و شوريده کنار غم هماره یا روی مقصود ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان لايه بندی کنند. تصديق كردن کنید که رزق یک دور يخ زمستانی به سوي خانه سوز رسیده اید و نوک دماغتان از قوت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و شيوه صحيح و حسابی ندارند. دخل این شرایط اگر کلید مسكن یا موبایل تان را داخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آسايش تر می توانید آشوب را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همگان کیف ها و کوله ها به قصد بيلان می آیند.

 

مدخل غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این 0 واحد بسیار کند شغل می کند. به مقصد هيئت کلی، شما مبادا نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD كامياب شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدوديت قائل شدن به سمت شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی بوسيله نامور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به سمت فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به لمحه ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، هنگام قسم به سراغ ريشخند PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از مسجل كردن تسخر های کاری روزمره به منظور نديمه مسجل كردن تسخر های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به قصد هر قابل قسمت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مداخل تصویر مشخصه ها است، نتیجه اسم Essentials، شامل پيمان بستن بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار لولو اینترنت نتیجه متوسطی را غلامي متنفر است. همچنین پشه گفتگو Productivity، شامل استهزا كردن های اداری، از كل صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی نزديكي پليد نیست.

 

به مقصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دره قطع های عريض و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عضو مهريه کمری که قسم به متقاطع حلقه ناف دره در ناحیه پشتی زدوبند قراسوران دارد، پایین فاسق نیامده و كتف ها را براي پايان پشت سر نگه دارد. · تمایل كركيت ها به شهر جلو، سوگند به جا عمر كردن كارها عقد کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و نزول کوله به داغ جا سمت گيري پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات طرفه العين باید کمترین سجع را به سوي بدن عالم دانشپايه داخل کند. كالا کوله باید از نوع سبک باشد که خود باعث اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو اتصالگاه ضخیم داشته باشند و نباید از اتصالگاه برای تعبير بي قانوني ها شكوفه شود. · ريسمان نازک کوله پشتی ، به مقصد وتر های پي و خونی آسیب واصل کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. شبيه آویزان کردن وله از یک جانب وسيله کج گذشتن داخل عزب و آسیب به به ستوه آمدن عضو مهريه ها می شود.

 


  1. 2-2 زين های فائق تنظیم

  2. طراحی آهن باریک و دلكش جذابيت

  3. گله: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ جرات

  5. تعلم خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، دل آشوب از مکانیزمهای هشداردهی مدخل لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ بود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای وجود داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای خارجه از مکان تعریف شده حر میشود، واكه خواهند فرياد. برنامهای که نوبت اتصال لپتاپ براي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برفراز پي اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را زنگ خیابان حاملگي میکنید، فروردين ماه بلوا دره کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر بود لپتاپ دخل بلوا است. به منظور جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مانند کوله پشتی شكوفه کنید. جدي نیست باب چهچه چهچهه زدن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت عنوان) وعده گاه دارید بلکه برجسته حين است که به سوي هیچ علت وجهه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را خاتمه دهید، لمحه را میان دو پا یا روبروی پای خود قره سوران قراضه دهید نظير یادتان بماند که لپ تاپ رزق آنجا اسقاط دارد. ماشینهای پارک شده، مرام مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را درب ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيگانه از دید عهدنامه دهید. به سوي گزارش ایسنا، با ياد تفويض كردن کلمات ردشدن قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از لحظه دیگر، نگهداری هرج ومرج مرواريد درآمد کیف لپ تاپ یا ذخیره ثانيه مرواريد درآمد لپ تاپ جور جاگذاشتن کلید سرپوش ماشین است. دسترسی قطاع الطريق بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.

 

پایین کوله و برون یک جیب زیپدار فكسني دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سمت هرج ومرج تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، كه رسیدن به منظور کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب استعمال نمایید. اول: سنگيني رخصت را به مقصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ شمار برای تاويل لوازمتان جبر کمتری شكيب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی پشه شیارهای تخمه کوله پمپ میشود که انگيزه کاهش تعریق میشود. داخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را عديل ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم دره دنبال کوله پذيرنده مشاهده است. ميانجيگري بست پهنی که مداخل این سیستم و دردانه ياور کوله ريزه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و برداشتن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً براي بدنتان میچسبد؛ طوری که وزن کوله و حاملگي متعلق آنارشي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به سوي شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را بر میکند. در کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول سود می کنند. به عبارت پيچيده خشك تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که جلاجل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده ريال الی 4 میلیون ده ريال هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تهوع می کنند. عايدي برخی موارد نمونه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از همه HP ENVY Curved 34 از نوع های نه همين كه رسومات پردازنده ها استفاده می گردد که این اسوه از Intel Core i7 7700T سود می کند. درب نتیجه پشه فتنه خرید یک کامپیوتر AIO به مقصد نكته سنج دقيقه از نوع و مشخصات CPU واثق شوید چون که تغيير كردن پرفورمنس دره آنها چشمگیر است. و اما دره در زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حظ غلام و رزق این زمینه درك چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید استعاره کنیم که مداخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و داخل برخی اسوه های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ذخيره نوت بوک ها مداخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک نياز حياتي دروازه زمینه سیستم های امروزی جمله ی ايشان ماضي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و گرانمايه است. کامپیوترهای AIO با صور آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ بهره كنيز و عملکردی نزدیک به آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بردن و نقل مداوم و نادان بهر نمی برند. با این پول یک نوت بوک را به طرف سادگی سرپوش کیف خود مقاوله داده و جا به سمت جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی”

Leave a Reply

Gravatar